Назад

Про компанію


Компанія FISSMAN, заснована в 2009 році, зараз є визнаним лідером у виробництві посуду та аксесуарів для кухні та задає стандарти в цій галузі, приділяючи особливу увагу культурі правильного харчування і здорового способу життя.

Роздрібна мережа нашої компанії в Україні на сьогодні налічує вже понад 120 фірмових магазинів, а наш інтернет-магазин Fissman.ua здійснює доставку замовлень по Україні і країнам-учасницям Митного союзу. Також ми займаємося оптовими продажами нашої продукції і активно розвиваємо партнерську мережу, пропонуючи гнучкі форми ділового співробітництва.

Ми робимо все можливе, щоб продукція FISSMAN задовольняла всі потреби споживачів, а якість відповідала Кращим світовим зразкам.

Наші знання, навички, постійне вдосконалення і чітке виконання своїх зобов'язань лежать в основі стійкого розвитку компанії. FISSMAN виробляє більше 3000 різних кухонного приладдя та аксесуарів для домашнього використання, ресторанів, кафе, барів. Щороку ми випускаємо на ринок близько 1000 нових продуктів, чуйно реагуючи і навіть передбачаючи бажання і потреби покупців. Компанія незмінно вірна ідеї впроваджувати все краще, максимально використовуючи функціональні можливості кожного елемента вироби.

Вся продукція виготовляється виключно з високоякісних, екологічно чистих і безпечних матеріалів, а дизайнери FISSMAN створюють унікальний впізнаваний стиль.

Ми виробляємо продукцію, яка не просто виконує свої функції, але є прикрасою інтер'єру і способом самовираження.Контакты:
0 (800) 212 252 (безкоштовно)
Оптові закупівлі та ділова співпраця: fissman@fissman.ua
З питань розвитку роздрібної мережі: retail@fissman.uaІнтернет-магазин Fissman.ua:
0 (800) 212 252 (безкоштовно)
(044) 369-33-06
Питання по замовленням: shop@fissman.ua

Хотите быть в курсе всех новостей?

Подписывайтесь на наши новости и акции!
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.